Agro Show Ostróda 2017

W dniach 11-12 luty 2017r. odbyły się Targi AGRO SHOW Ostróda 2017. Mazurska wystawa już po raz trzeci przyciągnęła wielu rolników zainteresowanych maszynami rolniczymi. Podczas mazurskiej wystawy mieliśmy okazję zaprezentować  swoje nowości produkty. Nasza oferta znalazła wielu potencjalnych odbiorców z czego niezmiernie się cieszymy. Organizatorom i wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

 

Galeria

Centralne Targi Rolnicze 2016

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas trwania targów PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.
Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Chętnie służymy Państwu radą, pomocą i wsparciem technicznym.

 

Mamy nadzieję, że odbyte spotkania będą podstawą do nawiązania obustronnie korzystnej współpracy.

 

 

To inicjatywa targowa, dedykowana branży rolno-spożywczej, stanowiąca platformę spotkań rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej, instytucjami oferującymi wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe, doradcze.

Centralne Targi Rolnicze

To nowa formuła spotkań, w ramach której głównie polscy przedsiębiorcy szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, włączając w to producentów żywności, zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym z Azji i Afryki, swoje osiągnięcia i możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej.

Nowatorskie rozwiązania, nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla rolnictwa, zostaną zaprezentowane w dwóch halach targowych WARSAW EXPO.

Przy współpracy z patronami honorowymi oraz partnerami merytorycznymi przywidujemy organizację wielu konferencji i paneli dyskusyjnych poświęconych możliwościom rozwoju zagranicznej aktywności polskich przedsiębiorców oraz rozwojowi innowacyjnej działalności branży rolno-spożywczej.

ZNAJDZIECIE NAS PAŃSTWO  na HALI F STOISKO NR 13  C

ZAPRASZAMY

AGRO SHOW 2016 BEDNARY

Wszystkim naszym i potencjalnym klientom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas trwania wystawy AGRO-SHOW 2016.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Agromalin 2016 Targi w Rumunii

Zapeszamy na targi w Rumunii Agromalin.

AG PROGRESS DAYS w USA

W dniach 16-18 sierpnia 2016r. mieliśmy okazję przebywać na targach AG PROGRESS DAYS w USA w stanie Pensylwania. Dzięki gościnności firm: SAMASZ, RUKO EQUIPMENT oraz MB ATTACHMENTS mogliśmy po raz pierwszy zaprezentować nasze produkty w Stanach Zjednoczonych. +


Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami, a jednocześnie cieszymy się z możliwości poznania lokalnego rynku i potrzeb klientów. Dziękujemy za ciekawe spotkania, wymianę cennych doświadczeń, które z pewnością pomogą nam w ciągłym udoskonalaniu naszej oferty. 


Ciężko pracujemy na to, aby oferować wysokiej jakości produkty i móc sprostać oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku i coraz bardziej wymagającym odbiorcom.
Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne owocne spotkania.

 

Wystawa Rolnicza ROL-SZANSA Piotrków Trybunalski

27 i 28 sierpnia zwiedzający będą mogli oglądać maszyny i urządzenia rolnicze, zapoznać się z nowościami w dziedzinie energii odnawialnej. Tradycyjnie też będą wystawy odmian roślin uprawnych czy rękodzieła sztuki ludowej. Będzie można kupić naturalną żywność. Ofertę specjalną przygotowano dla działkowców.
Wystawa będzie dostępna w godzinach 8.00 – 16.00.

12 kwietnia w Szepietowie odbył się pokaz ciągników marki STEYR

W dniu 12 kwietnia w Szepietowie odbył się pokaz ciągników marki STEYR. Mieliśmy okazję gościnnie zaprezentować również naszą nowość jaką jest WÓZ ASENIZACYJNY. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku z pokazów.

XVII Mazowiecki Dni Rolnictwa

 

W dniach 11-12 czerwca mieliśmy okazję zaprezentować swoje maszyny w Płońsku na XVII Mazowieckich Dniach Rolnictwa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok!

AGRO-SHOW Ostróda

Tak wyglądało nasze stoisko na targach w Ostródzie

.

Dziękujemy za odwiedziny.

„Agromashov International Exhibition of Agriculture“ Tel Awiw

Tak wyglądało nasze stoisko na targach w mieście Tel Awiw

Dziękujemy za odwiedziny.